خروج ورود کاربران
:موضوع مقاله
مقالات
معرفی مقاله

دکتر محمد حسین محمدی  ، متخصص هماتولوژی و طب انتقال خون ، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، با همکاری جراحان و  اعضاء هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، در یک کارآزمایی بالینی که در سالهای 2014 و 2015 در بیمارستان شریعتی تهران انجام شد ، نتایج آن در سال 2016 در ژورنال Transfusion and Apheresis Science منتشر شده است ، اثرات ژل پلاکتی غنی شده را بر روی زخم های دیابتی مزمن بدون بهبود بررسی نموده اند.

معرفی مقاله

گروه ارتوپدی بیمارستان هوستون ، دانشگاه تگزاس در یک مطالعه سیستمیک جامع که در ژورنال پزشکی آرتروسکوپی  Arthroscopy: The Journal of Arthroscopic and Related Surgery,  در سال 2015 منتشر شده است به بررسی  347 مطالعه انجام شده در زمینه اثرات PRP و روشهای استاندارد تهیه آن در استئوآرتریت علامت دار زانو پرداخته اند .

معرفی مقاله

دکتر Gautam  جراح ارتوپد و دکتر Arora الترا سونولوژیست از دانشگاه Maulana , new dehliدر یک تحقیق آکادمیک به مقایسه اثر پی.آر.پی و کورتون در آرنج تنیس بازان مقاوم به درمان پرداخته اند که نتایج آن در ژورنال تخصصی  journal of orthopedic surgery سال 2015 منتشر شده است.

معرفی مقاله

دکتر Egemen Ayhan جراح ارتوپد مرکز ارتوپدی و تراتومالوژی دانشگاه مرسین- ترکیه ، مطاله ای در مورد تزریقات داخل زانو و مقایسه سه روش تزریقی رایج انجام داده اند. نتایج این مطالعه در ژورنال WJO( World journal of orthopedics)  در ژولای 2014  منتشر شده است.

معرفی مقاله

دکتر S.Cervelli فوق تخصص جراحی پلاستیک بهمراه  دکتر simon Garcovich  متخصص پوست و مو در یک مطالعه جامع و اصولی اثر پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) را در الگوی ریزش موی مردانه(MPHL) بررسی نموده و نتایج آنرا در ژورنال معتبر پزشکی  BioMed Research International  دارای نمایه ISI با Impact factor 2.8 در سال 2014 منتشر نمودند.

معرفی مقاله
معرفی مقاله: آقای دکتر سید احمد رئیس السادات ،متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران و همکاران در یک مطالعه جامع ، مقایسه ای بین تزریق پی.آر.پی و خون اتولوگ در مبتلایان به اپی کندلیت خارجی (درد مزمن ناحیه آرنج) انجام داده اند که نتایج آن در دوره 10- شماره 3 –پاییز 1392 (2013) مجله علمی- پژوهشی خون به زبان فارسی (و چکیده انگلیسی) منتشر شده است.
معرفی مقاله
معرفی مقاله: دکتر فیلاردو از مرکز تحقیقاتی ریزوالی ، ایتالیا  مقایسه ای بین پی آر پی و ژل هیالوگام انجام داده و این در طرح را در ژورنال BMC Musculoskelet Disord  در سال 2012 منتشر نموده اند.
معرفی مقاله
معرفی مقاله: آقای دکتر فیلاردو به همراه دکتر الیزاوتا کن از محققین ارتوپدی مرکز تحقیقاتی ریزوالی ، ایتالیا و همچنین متخصصین خونشناسی و طب انتقال خون این موسسه نتایج این در طرح را در ژورنال Knee Surg Sports Traumatol Arthroscدر سال 2011 منتشر نموده اند.

معرفی مقاله
معرفی مقاله: آقا دکتر مایکل سانچز ، جراح ارتوپد و نوسینده کتاب مرجع (innovations in biotechnology  2012) ، محقق انسستیتو بیو تکنولوژی BTI IMASD  در ویتوریا ، اسپانیا نتایج این ارزیابی را در سال 2008 در مجله معتبر  clinical & experimental  rheumatology  منتشر نموده است.
معرفی مقاله
معرفی مقاله: دکتر جونیچی ساکاتا Dr. Junichi Sakata, MD  رئیس بخش جراحی و مدیر مرکز درمان زخمهای مزمن بیمارستان هوکایدو-ژاپن . این مطالعه جامع که در سالهای 2010 تا 2012 انجام شد و نتایج آن در شماره 58 مجله پزشکی osteomy  در سال 2012 منتشر شد .

12

طراحی و توسعه : سواد روز رایانه