خروج ورود کاربران
درمان خیره کننده ناباروری با پلاکت غنی شده (Lympho-PRP in IVF)

  پلاکت ها ، هر چند استم سل تراپی نیستند ، اما به عنوان اولین گام سل تراپی برای درمان و تلطیف مشکلات اسکلتی عضلانی ، زخم های مزمن بدون بهبود از نظر علمی اثبات شده اند و مجوز سازمان غذا و داروی آمریکا ، اتحادیه اروپا و به تبع وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران را دریافت نموده اند.

اخیرا به همت و خلاقیت اساتید و متخصصین زنان و نازایی برای " اندیکاسیون اندومتر نازک و شکست های مکرر لانه گزینیRIF "  مورد استفاده قرار گرفته که نتایج به طور خیره کننده ای محافل علمی را غافلگیر نموده و نتایج آن در مجلات علمی بین المللی JHRS و IJRM ، دارای نمایه ISI ، منتشر شده است.

شرکت دانش بنیان " آریا مبنا تشخیص" تحت برند رویاژن با تکیه بر توان متخصصین نخبه ، ارتباط با محافل علمی بین المللی و مدیریت روزآمد ، از سال 1389 وارد این عرصه شده و با پشتیبانی ، حمایت و مشارکت در پروژه های علمی و فنی موفق به تولید کیت بیولوژیک فراوری پلاکت غنی شده با نام " Fertilize Lympho-PRP " گردیده است.

 در این کیت برای اولین بار دوز موثر پلاکت بهمراه مقدار بهینه شده لنفوسیت های خون بوسیله مواد منطبق با بدن فراوری شده که نتایج منتشر شده استفاده از کیت در درمان ناباروری به روش IVF خیره کننده بوده است. 

  تا کنون بالغ بر ده مقاله علمی در زمینه های مختلف نمایه شده در مجلات علمی دارای ISI به کیت های مختلف رویاژن ارجاع داده شده تا اینکه در ارزیابی فنی که در ژورنال Arthroscopy دانشگاه هوستون انجام شده در میان تمامی کیت های ارزیابی شده بهمراه سه کیت از آمریکا مورد تاکید این ژورنال علمی در فراوری پلاکت غنی شده ، منطبق بر الزامات بین المللی را دریافت نموده است.

با توجه به توان فنی محققین ، مواد اولیه با گرید تزریقی از کمپانی های اروپایی و امریکایی ، تیم تولیدی رویاژن مجوز های داخلی و بین المللی ISO 13485 , ISO 2001-9000 و , UKS از موسسئه معتبر SGS انگلستان ،اخذ مجوز تولید محصول خوب ( GMP) از وزارت بهداشت و تاییدیه تزریقی بودن کیت رویاژن از موسسه تحقیقاتی تولیدی پاستور را برای این محصول دریافت نموده است .

   امید است که با رویکرد علمی موجود در مجموعه رویاژن با همکاری اساتید برجسته دانشگاهی و آموزش مبتنی بر مستندات ، منویات سایر پزشکان متخصص و فوق تخصص در زمینه نازایی برآورده شود تا شاهد به بار نشستن این تلاش مستمر علمی و شیرین شدن کام بیمارانی باشیم که به روش های نوین درمانی  چشم امید دوخته اند.

بازگشت به رویدادها

طراحی و توسعه : سواد روز رایانه